Máte nějaké otázky?

+420 775 602 003

info@ah-stavebniny.cz

Dekorativní barva DECO ART SILVER

Dekorativní barva DECO ART SILVER

Dostupnost: skladem

1.350 Kč


Popis produktu:

DECO ART SILVER

Barva na vodní bázi do interiéru pro zajištění originálního efektu luminiscenčních písečných odlesků. Tento nový, jemně texturovaný dekorativní dokončovací nátěr s písečným odstínem, obsahující jemné částice přírodního křemenného písku, dodá stěnám kteréhokoliv interiéru fantastický a harmonický stříbrný vzhled 

 

 

DECO ART SILVER se aplikuje na různé povrchy jako cement, všechny typy omítkových povrchů, a také dřevěné panely, pokud jsou ošetřený příslušným základem.

DECO ART SILVER je dokončovací nátěr na vodní bázi v prémiové kvalitě, který svými zlatými odlesky zvýrazňuje sofistikovanou eleganci interiéru. Chrání stěny, zajišťuje jejich dýchavost a dodává jim nadčasový vzhled a bohatou barvu. Výrobek má sníženou úroveň zápachu, je nehořlavý a neškodlivý vůči životnímu prostředí i lidskému zdraví.

Pokyny k použití:

• Povrch musí být čistý, suchý, neobsahovat stopy staré barvy nebo jiné látky, které by mohly zhoršit adhezi

• Připravte základ povrchu pomocí speciálního dekorativního základu Sandeco Decoprimer

• Použijte vhodný štětec, ponořte jen špičku štětce do nádoby s výrobkem a aplikujte na povrch nerovnoměrně krátkými tahy křížem krážem přes sebe, s přesahy pro zajištění nepravidelného vzoru a rovnoměrné distribuce částic písku po povrchu.

Parametry produktu:

Obsah balení: 2.5 ks

Alternativní produkty

Naposledy zobrazené

Kontaktní údaje

AH Stavebniny
Sokolovská 151
180 00, Praha 8

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00 – 16:00

+420 775 602 003