Máte nějaké otázky?

+420 775 602 003

info@ah-stavebniny.cz

Seniper (kameny, cihly)

  • Seniper (kameny, cihly)
  • Seniper (kameny, cihly)
  • Seniper (kameny, cihly)

Seniper (kameny, cihly)

Výrobce: Sénideco
Dostupnost: skladem

4.585 Kč


Popis produktu:

Dekorativní omítka Seniper má naprosto neomezené možností využití - dodá povrchům drsný reliéf, imituje různé druhy přírodních kamenů, dlažby, valounů či cihel. Dekorativní omítka Seniper je univerzální a hodí se jak k vnitřnímu použití, tak i pro fasády.

Nepochybnou výhodou omítky Seniper je vytváření povrchů bez viditelných spár, maskování povrchových vad, odolnost vůči vnějším vlivům, množství reliéfových kombinací s prvky jakýchkoli rozměrů a barev.

Omítka Seniper je alternativou pro přírodní a umělý kamen.

Nanášení

Na připravený povrch se pomocí válečku nanáší speciální základ Sous Couche Senicryl. Doba zaschnutí je 6-8 hodin. 25 kg základní práškové omítky dejte do nádoby, přidejte akrylové pojivo, vmíchejte tonovací barvu a mixujte dohladka. Omítku lze nanášet rukou nebo špachtlí do tloušt'ky 5 cm. Poté nechte zaschnout. Po uplynutí 30 min až 1,5 hodiny, kdy povrch ztuhne, ale ne úplně uschne, pomocí speciální špachtle vytvoříte vzor (např. tvar kamene). Spáry mezi kameny lze upravit bud' omítkou Seniper nebo hmotou Havana natonovanou do požadovaného odstínu. Pro ochrannou vrstvu se doporučuje použit jakýkoliv lak na kámen na vodní bázi.

Seniper .............25kg     4m2

Parametry produktu:

Výrobce: Sénideco
Materiál: Barva
Baleni: 25 kg

Naposledy zobrazené

Kontaktní údaje

AH Stavebniny
Sokolovská 151
180 00, Praha 8

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00 – 16:00

+420 775 602 003