Máte nějaké otázky?

+420 775 602 003

info@ah-stavebniny.cz

Betonová stěrka Senibeton

  • Betonová stěrka Senibeton
  • Betonová stěrka Senibeton

Betonová stěrka Senibeton

Výrobce: Sénideco
Dostupnost: skladem

7.285 Kč


Popis produktu:

Microcement Senibeton (imitace betonu) dosahuje rychle věhlasu svými kvalitami pro úpravu podlah, jíž získal hodně nadšenců v Evropě a rapidně se šíří dál po celém světě. Tento supermoderní materiál je také vhodný pro nanášení na zed' nebo na části nábytku (např. na stolní desku).

Velká tvárnost umožnuje nanášení omítky na architektonické objekty různých forem, přičemž se výborně maskují drobné nedokonalosti povrchu, a Váš interiér dostává tečku nad "i" svým výrazným stylem. Senibeton je velmi odolný, je tvrdší než beton, umožnuje vytváření monolitických konstrukcí, které krásně doplnují dnes tak oblíbený industriální styl. Tento moderní materiál lze použit pro úpravy obytných prostor, kanceláří či bazénů. 

Nanášení

1 vrstva. Naneste v tenké vrstvě 1-2 mm pomocí kovové zednické lžíce. Pořádně vyhlad'te suchým hladítkem s houbou. Ještě jednou vyhlad'te kovovou zednickou lžíci. Nechte 2-3 hodiny ztuhnout před nanášením druhé vrstvy. POZOR! V případě nanášení omítky na dlaždice či podobné povrchy je nutné počkat před nanášením druhé vrstvy 24 hodin.

2 vrstva. Naneste druhou vrstvu ve síle 1-2 mm a pořádně vyhlad'te povrch kovovou zednickou lžící. Jakmile omítka začne tuhnout (cca 1 hodina), důkladně vyhlad'te povrch navlhčenou houbou. Pořádně vyhlad'te kovovou zedničkou lžící, ale neleštěte, jinak se na vlhkém povrchu objeví tmavé skvrny. 

Závěrečné práce. Po úplném zaschnutí (cca 24 hodin) vybruste povrch ručně nebo bruskou pro dokonalý lesk. Důkladně umyjte povrch vodou, utřete do sucha a nechte 24 hodin schnout.

Senibeton ...  25kg Používá se 1 vrstva  12m2    

                              Při velké zátěži jako jsou podlahy se používají 2 vrstvy 7m2  

                              Cena .....7285,-Kč                             

Parametry produktu:

Výrobce: Sénideco
Materiál: Barvy
Baleni: 25 kg

Naposledy zobrazené

Kontaktní údaje

AH Stavebniny
Sokolovská 151
180 00, Praha 8

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00 – 16:00

+420 775 602 003